Alar Varraku juhendatav meeskond sai koduses liigas suure kaotuse

Hindrek Pärg
Alar Varrak.
Alar Varrak. Foto: BC Dzūkija / Facebook

Alar Varraku uus koduklubi Alytus Dzukija sai koduses meistriliigas Klaipeda Neptunaselt suure koslepi.

Leedu üht tugevamat meeskonda võõrustanud Alytus jäi juba avaveerandil alla 14:27. Eriti nutuseks kujunes teine periood, mis kaotati lausa 5:23 ning poolaeg 19:50. Teisel poolajal Alytuse mängupilt paranes, kuid sellest ei piisanud ning kohtumine kaotati 63:81.

Paulius Petrilevicius oli Alytuse resultatiivseim 12 punktiga. Üleplatsimees oli Klaipeida korvpallur Brandon Fields 17 silmaga.

Alytusel on koduses meistriliigas kirjas seitse võitu ja 16 kaotust ning selle saldoga asutakse kaheksandal kohal. Klaipeda Neptunas hoiab 17 võidu ja viie kaotusega kolmandat positsiooni.