Robert Rooba viskas värava ja aitas koduklubi võiduni (1)

Hindrek Pärg
Robert Rooba
Robert Rooba Foto: Jaanus Lensment / Postimees

Eesti parim jäähokimängija Robert Rooba viskas Soome hokiliigas värava ning aitas kodumeeskona Jyväskylä JYP-i võiduni.

Nädala keskel ajaloolise jäähoki Meistrite liiga tiitli võitnud Jyävskylä võõrustas Tampere Ilvest ning sai küllaltki kerge 5:1 võidu (2:1, 3:0, 0:0).

Kohtumist läksid juhtima küll külalised, aga 14. minutil olid tablool viiginumbrid ning kaks minutit hiljem viis Rooba Jyväskylä juba lõplikult juhtima.

JYP hoiab tabelis neljandat kohta 91 punktiga. Liidril Oulu Kärpätil on ühe enampeetud kohtumisega koos 114 silma.