Agüero teise poolaja neli väravat andsid Manchester City'le suure võidu

Hindrek Pärg
Sergei Agüero lõi teisel poolajal neli väravat
Sergei Agüero lõi teisel poolajal neli väravat Foto: PAUL ELLIS/AFP

Inglismaa jalgpalli kõrgliigas sai Manchester City koduväljakul suure 5:1 võidu Leicesteri üle.

Raheem Sterling viis Premier League'i liidrid juba kolmandal minutil juhtima, ent külalised viigistasid 24. minuti Jamie Vardy tabamusest. 1:1 seisult mindi ka puhkama.

Teine poolaeg kujunes aga ühe mehe sõuks. Sergei Agüero lõi tervelt neli väravat - 48., 53., 77. ja 90. minutil - ning City sai kirja kolm võidupunkti.

City on ka Premier League'i suveräänne liider 72 punktiga 27. kohtumisest. Leicester asub kaheksandal positsioonil 35 silmaga.