Liverpooli ründaja sai uues koduklubis enne esimest vigastust mängida vaid 77 minutit

Daniel Sturridge.
Daniel Sturridge. Foto: Steve Paston/EMPICS Sport

Liverpooli jalgpallimeeskonna ja Inglismaa koondise ründaja Daniel Sturridge, kes mängib käimasoleva hooaja teise poole laenulepingu alusel West Bromwich Albionis, sai eilses kohtumises Londoni Chelseaga vigastada.

Sturridge alustas mängu algkoosseisus, kuid juba neljandal minutil vahetati reielihast vigastanud 28-aastane ründaja välja. Sturridge on teada-tuntud kui «kergesti purunev» mängija.

Debüüdi tegi inglane West Bromi särgis 31. jaanuaril mängus Manchester Cityga, kui pääses väljakule viimaseks 12 minutiks. Neli päeva hiljem kogunes kohtumises Southamptoniga tema arvele 62 minutit. Eile 3 minutit.

Inglismaa meistrivõistlustel viimasel kohal paikneval West Bromil ei tekkinud Chelsea vastu mingit võimalust. Tiitlikaitsja võttis Eden Hazardi kahe ja Victor Mosesi ühe värava toel 3:0 võidu.