Valus suusaõppetund eksjalgpallur Raio Piirojale

  • Mida suutsid Postimehe mehe vastu olümpiapronksid Allar Raja ja Tõnu Endrekson?
  • Miks endine suusatuus Jaak Mae ütles ära kutsest heasse meeskonda?
  • Millega hirmutas seekord konkurente blond laskesuusapiiga Grete Gaim?
  • Kes võidab: kas Postimehe mees või olümpial käinud naine?

Start! Teatemaratonil tormab kõige ees numbri 1 all teele Risto Vaher, kes lõpetabki avaetapi esimesena. Raio Piiroja pole pildile mahtunud.

FOTO: Sille Annuk

Eelmisel nädalavahetusel sai proovida, mis maitse ja tunne võib ees oodata homsel rahvaspordi tippüritusel, Tartu maratonil. Arteri esindaja käis samuti proovimas ja sai tunda lausa surmahirmu.

Tellijale

Grete Gaim, kes ehmatas eelmisel, Sotši taliolümpial maailma oma hundilikult hallide tontlike silmadega – õigemini, läätsedega –, oli eelmise pühapäeva hommikul närvis. Palju rohkem närvis kui tavaliselt, tunnistas ta. Kuigi ta ei seisnud Pyeongchangi olümpia stardijoonel. Ta seisis Otepääl Tehvandi staadionil. Ja vaatas, kuidas tema meeskonnakaaslane Raio Piiroja, kauane Eesti jalgpallikoondise kapten, lähtest minema saab.

Gaimi ärevus, nagu ta avaldas puhtsüdamlikult ühele kõrvalseisjale – kes juhtumisi oli siinse loo autori meeskonnakaaslane, mida Gaim vaevalt teadis –, näitas, et olgugi Tartu teatemaraton eelsoojendus päris Tartu maratonile, võtab ta seda tõsiselt.

Tagasi üles