Lumelauasõidu superstaar sõi omanimelist ülikallist burgerit

Shaun White.

FOTO: Ramil Sitdikov/Sputnik

Pyeongchangi burgerirestorani omanik Cha Gwen Sol pani olümpiaks menüüsse ka «Lendava Tomati burgeri», mis viitab kuulsa ameeriklasest lumelauasõitja Shaun White'i hüüdnimele.

Menüüs on burgeri hind miljon woni, mis võrdub umbes 750 euroga. Kuid menüüs on ka kirjas, et burger on mõeldud söömiseks ainult White'ile endale ja juures tekst: «Soovin, et võidaksid kuldmedali.»

Cha plaan, et ehk White tulebki tema restorani külastama ja paneb menüüsse ka oma autogrammi, läks täide, kui lumelaudur saabus koos treeneri J. J. Thomasega einestama. Peremees andis hinnale vaatamata burgeri White'ile tasuta. «Olin hämmingus: kas see on tõesti tõsi? Shaun White ise!? Kas see pole uni? White räägib mulle, et see on tema ise. Oh jumal, uskumatu,» kirjeldas Reutersile lumelauduri külaskäiku Cha. White'i treener pani video külaskäigust ka Instagrami, aga hiljem kustutas postituse.

31-aastane White on rennisõidu kahekordne olümpiavõitja, kulla teenis ta Torinos (2006) ja Vancouveris (2010), ent jäi Sotšis neljandaks. Täna sai White Pyeongchangis rennisõidu kvalifikatsioonis kirja parima tulemuse ja alustab homset finaali favoriidina.

Tagasi üles