Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Saarepuu avaldas Eesti koosseisu homseks paarissprindiks

Karel Tammjärv FOTO: Tairo Lutter / Postimees

Eesti koondist esindavad homses paarissprindis distantsisõitja Karel Tammjärv ja sprinter Marko Kilp. Koondise treener Anti Saarepuu selgitas, et otsustas Raido Ränkeli koosseisust välja jätta, kuna mees ei tunne end veel tervena.

Saarepuu sõnul oli Tammjärve kuulumine koosseisu kindel juba enne tänast. Ehk teisele kohale koosseisus kandideerisid Kilp ja Ränkel. «Raido ei tunne end 101 protsenti tervena. See haigus on talle tugeva jälje jätnud,» selgitas Saarepuu oma valikut.

Kilbi seisundit kommenteeris Saarepuu järgnevalt: «Marko tegi eile korraliku kiirustreeningu ja tema enesetunne on väga okei. Kaks vahetust sõidab ta kindlasti ära ja eks ta kannatab ka kolmanda ära.» 

Millised on Eesti lootused pääseda finaali? «Ma tean, et päris paljud panevad distantsisõitjad välja. Karel kestab need kolm vahetust kenasti grupis ära. Marko ise on ka öelnud et kolmas vahetus võib raskeks minna. Loodame, et ta kestab ära selle, siis võib kõike juhtuda. Teame, et ühest sõidust võib isegi kaheksa tükki finaali pääseda – kaks kohtadega ja kuus aegadega.»

Tagasi üles
Back