Napilt maailmarekordist ilma jäänud uisutaja tänab oma supersoorituse eest Korea poistebändi

Jevgenia Medvedjeva

FOTO: Bernat Armangue/AP

Pyeongchangis toimuvatel olümpiamängudel kuuleb paljudel võistlustel taustaks ka Lõuna-Korea popp-bände, mis on omamoodi muusikatööstusharu. Ka paljud sportlased on K-Popi austajad ning mõned neist võlgnevad korealastele suisa oma karjääri. Nõnda väidab äsja lühikavas maailmarekordi püstitanud venelanna, naiste üksiksõidu suursoosik Jevgenia Medvedjeva, et K-Popi grupp EXO on talle väga suurt mõju avaldanud, vahendab Billboard.

18-aastane Medvedjeva püstitas mängude alguses toimunud võistkonnavõistluses lühikava 81,06 punktiga uue maailmarekordi ning parandas tulemust tänases naiste üksiksõidu lühikavas, kui sõitis tulemuseks 81,61. Siiski jäi ta maailmarekordist ilma, sest tema koondisekaaslane Alina Zagitova kogus 82,92 punkti. 

Kuigi Medvedjeva oma kavas K-Popi muusikat ei kasutanud, avaldas ta intervjuus, et kuulab tihti Korea muusikat, eelkõige aga olümpia lõputseremoonial esinevat EXOt.

«Kuulan EXOt. Tänu neile tunnen end palju paremini ning suutsin nendel mängudel väga hästi esineda. Loodan nendega ka kunagi kohtuda.»

Tagasi üles