Chelsea mängijad pärast viiki Barcelonaga: mängisime hästi, aga oleme pettunud

Lionel Messi (keskel) lõi Barcelona viigivärava

FOTO: FRANK AUGSTEIN/AP

Jalgpalli Meistrite liigas mängisid Londoni Chelsea ja Barcelona esimese kaheksandikfinaali 1:1 viiki (63. Willian - 75. Messi). Inglismaa klubi mängijad polnud tulemusega loomulikult rahul, sest mindi juhtuma ning tekitati rohkem võimalusi. 

Willian viis Chelsea 62. minutil suurepärasest kauglöögist juhtima. Ta mängis terve kohtumise oivaliselt, ent pärast lõpuvile oli siiski pettunud. «Olen väravaga rahul, aga mitte tulemusega. Nemad valdasid rohkem palli, aga minu meelest oli meil rohkem võimalusi skoorimiseks.

Selline jalgpall juba on. Pärast rasket lahingut siiski usun, et mängisime väga hästi. Püsisime kaitses kompaktsena, meil oli ka plaan ja tegime täpselt seda, mida pidime. Meil on veel võimalus edasi pääseda. Peame Camp Noule proovima minema,» muljetas Willian. 

Chelsea keskväljamees Cesc Fabregas jagas Williani arvamust. «Tulemusest on väga kahju. Minu arvates olime väga head - täitsime enda mänguplaani, olime kaitses kompaktsed, mängisime tiimina ja tekitasime palju võimalusi. Willian oleks võinud isegi kübaratriki lüüa, aga ikkagi lähme koju kurvadena, sest suurepärane esitus ei lõppenud suurepärase tulemusega.

Edasipääseja pole siiski veel selge ja näitasime, et suudame võidelda. Vajame Barcelona kodustaadionil järjekordset suurepärast esitust,» sõnas hispaanlane. 

Barcelona peatreener Ernesto Valverde pidas tulemust positiivseks. «Täna kohtusid kahe erineva stiiliga tiimid. Kontrollisime mängu ja enamus ajast oli pall meie käes, mille suutsime väga palju nende karistusalla viia. Nad kaitsesid hästi. 

Mäng oli meie kontrolli all ka siis, kui nad läksid juhtima. Võib-olla me ei tekitanud nii palju häid võimalusi, aga sundisime Chelsea kaitse eksima ja lähme koju viigiga. See oli pingeline mäng. Selle tulemusega oleme rahul.» 

Korduskohtumine peetakse kolme nädala pärast. 

Tagasi üles
Back