Jose Mourinho ajakirjanikule: kas võin sind kallistada?

Jose Mourinho

FOTO: John Walton/EMPICS Sport

Jalgpalli Meistrite liiga kaheksandikfinaali avakohtumises mängis Manchester United võõral väljakul Sevilla vastu väravateta viiki. ManU peatreener Jose Mourinho oli tulemusega pealtnäha rahul. 

«Kui mängime kodus viiki, langeme Meistrite liigast. Kui võidame, pääseme edasi. Usun, et Old Trafford igatseb suure Euroopa jalgpalliõhtu järele. Mullu mängisime veerand- ja poolfinaale, aga need olid Euroopa liigas ja see on midagi muud,» sõnas juhendaja telekanalile BT Sports. 

Kui sama väljaande reporter küsis üllatuslikult algrivistusse mahtunud Scott McTominay kohta, vastas portugallane endale omapäraselt: «Kas võin sind kallistada? Enne mängu küsisid pressikonverentsil kõik ainult Paul Pogba kohta, aga hoopis tema kohta peaksid need küsimused olema suunatud. Ta oli fantastiline, ta tegi kõike hästi,» õhkas Mourinho. 

ManU kaitsja Chris Smallingu arvates polnud Sevilla ManU-st väga palju üle. «Teisel poolajal oli mäng lahtisem ning viimasel 20. minutil nad väsisid. Kui jätta välja avapoolaja viimased viis minutit, siis neil polnud ühtegi väga head võimalust. 

Old Traffordil on kõik meie endi kätes. Kui tahame edasi saada, peame nad alistama. Siin staadionil oli vahel väga valju ja emotsionaalne.» 

Sevilla loots Vincenzo Montella oli meeskonna esitusega rahul. «Olem äärmiselt rahul, kuidas saime sellise tippmeeskonna nagu Manchester Unitedi vastu hakkama. »

Tagasi üles