Valga-Valka kaotas Läti liigas Riia VEFile

Valga-Valka korvpalliklubi.
Valga-Valka korvpalliklubi. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Läti korvpalli meistriliigas tuli Valga-Valka Maks&Mooritsa meeskonnal koduväljakul tunnistada tiitlikaitsja Riia VEF-i 88:58 paremust.

Avaveerandi võitis VEF vaid kahe punktiga, kuid poolajaks oli Läti tippmeeskonna eduseis juba 46:23. Teist poolaega alustas Valga-Valka teravalt, tehes 8:0 spurdi, kuid mõni minut hiljem vastasid külalised samaga ning mängu lõpuks oli vahe kärisenud koguni 30 punktile, vahendab korvpall24.ee.

Valga-Valka eest tegi hea mängu Maris Ziedins, kelle arvele jäi 22 punkti ja 9 lauapalli. Paremuselt teine punktitooja oli Egert Haller 14 silmaga (kolmepunktivisked 4/6). Statistika.

VEF (14-2) on turniiritabelis teisel ja Valga-Valka (2-8) eelviimasel ehk kaheksandal kohal.