Manchester City ei jätnud liigakarikafinaalis Arsenalile mingit võimalust

Hindrek Pärg

Pühapäeva õhtul kohtusid Manchester City ja Londoni Arsenal Inglismaa liigakarikafinaalis, kus Premier League'i liider sai ülimalt veenva võidu.

Legendaarsel Wembley staadionil peetud kohtumises läks City matši juhtima juba 18. minutil Sergio Agüero tabamusest. Avapoolajal piirdutigi vaid ühe tabamusega, ent teisel lisati veel kaks.

58. minutil duubeldas City edu Vincent Kompany ja 65. kindlustas Manchesteri klubile võidu David Silva. Londoni Arsenal ei suutnud ühtegi väravat lüüa ning matš lõppes City 3:0 paremusega.

See oli Manchester City'le viies liigakarikas, peatreener Pep Guardiolale aga esimene. Enim on liigakarike võite Liverpoolil - kaheksa.