Ivanka Trumpile tehti Alusalu supersõit puust ja punaseks selgeks

Ivanka Trump

FOTO: WANG ZHAO/AFP

Meeste kiiruisutamises 500 meetri distantsil olümpiavõitjaks tulnud ning Marten Liiviga 1000 meetri sõidus võistelnud ja seal hõbemedali saanud norralane Håvard Holmefjord Lorentzen sai laupäeval huvitava kohustuse. Nimelt pidi ta Donald Trumpi tütrele Ivankale selgitama, kuidas käib naiste ühisstardist sõit. Sellel distantsil sai Saskia Alusalu sai neljanda koha.

Ivanka Trump tuli Pyeongchangi olümpiamängude lõpus USA delegatsiooni liikmena. Laupäeval käis ta vaatamas meeste curlingufinaali ning läks seejärel vaatama kiiruisutamist. Nii sattus ta istuma Lorentzeni kõrvale, kes asus Trumpile reegleid selgitama.

«Meie plaan oli tegelikult kohtuda ROKi presidendiga. Teda ei tulnud, aga tuli Ivanka. Ma olin veidi üllatunud,» sõnas Lorentzen NRK-le. Juttu Trumpiga jätkus – norralase sõnul räägiti spordist ja uisutamisest. «Ühisstardiga sõidust pole lihtne aru saada, nii et pidin talle reegleid selgitama ja rääkima, kuidas see käib. Arutasime ka, mida ta olümpial näinud on ning kuidas mul läinud on,» rääkis Lorentzen.

Tema sõnul jättis presidendi tütar hea mulje. «Ta oli tore ja otsekohene. Mulle jäi mulje, et ta nägi kiiruisutamist esimest korda. Talle meeldis see, mida ta nägi.»

Tagasi üles