Karol Mets.
Karol Mets. Foto: Facebook / KarolMets

Eesti jalgpallikoondislase Karol Metsa tööandja NAC Breda võttis Hollandi kõrgliigas sel hooajal juba teist korda tiitlikaitsja Feyenoordi skalbi, kui koduplatsil võideti 2:1. Mets tegi kaasa täismängu.

Septembris Feyenoordist võõrsil 2:0 jagu saanud Breda jäi seekord 17. minutil Jens Toomstra tabamusest kaotusseisu, kuid Thierry Ambrose vastas juba kuus minutit hiljem ning 49. minutil realiseeris Umar Sadiq Breda kasuks määratud penalti.

Viimasest viiest liigamängust kaks võitu, kaks viiki ja vaid ühe kaotuse saanud Breda on nüüd liigatabelis 18 meeskonna seas 14. kohal, olles kogunud 24 punkti. Väljalangemistsoon on seitsme punkti kaugusel, ent esimesena joone all asuval Twentel on üks mäng varuks.