TTÜ sai koduses meistriliigas hooaja 16. kaotuse

TTÜ ja Pärnu kohtumine.
TTÜ ja Pärnu kohtumine. Foto: ARDI TRUIJA / PÄRNU POSTIMEES/

TTÜ korvpallimeeskond sai Eesti meistriliigas kolme võidu kõrvale hooaja 16. kaotuse, kui tunnistas koduväljakul Pärnu 76:67 (41:40) paremust.

Väljakuperemehed võitsid esimese veerandaja 27:20, kuid poolajasireeni kõlades olid külalised ühe punktiga juhtimas. TTÜ püsis mängus ka teisel poolajal, aga Pärnu pani siiski oma paremuse maksma.

Saimon Sutt panustas Pärnu võitu 18 punktiga, teda toetas 16 silmaga Siim-Markus Post. TTÜ parimad skooritegijad olid Toomas Raadik ja Sander Viilup, kes mõlemad tõid 16 punkti. TTÜ vedur Sten Olmre piirdus seekord 18 minuti ja viie punktiga.

TTÜ (3-16) paikneb kaheksa meeskonna konkurentsis kindlalt seitsmendal kohal, Pärnu (8-12) hoiab kuuendat kohta.