Jämtland alistas Puideti ilmeksimatu mängu toel Rootsi liiga liidri

Jaan Puidet.
Jaan Puidet. Foto: RAUL MEE/

Eesti korvpallikoondislane Jaan Puidet tegi eile Rootsi liigas suurepärase esituse, aidates Jämtlandil võõrsil alistada liidri Norrköpingi 91:71.

Otsustavaks sai 26:13 võidetud teine veerandaeg, Jämtland juhtis poolajaks 48:32 ja hoidis edumaad.

26-aastane Puidet kogus 27 minutiga 12 punkti (kahesed 4/4, vv 4/4), 6 lauapalli ja 2 korvisöötu. Tema efektiivsusnäitaja 21 oli meeskonna parim, vahendab basket.ee.

Seni Luleaga esikohta jaganud Norrköping langes teiseks (17 võitu ja 7 kaotust). Jämtland tõusis ülitihedas tabeli keskosas 13 võidu ja 11 kaotusega jagama Borasiga kolmandat kohta.