Siim Kaasik

Holmenkollenis peetud murdmaasuusatamise MK-etapil võitis 50 kilomeetri ühisstardiga vabatehnikasõidus šveitslane Dario Cologna. Haaravas finišiheitluses pidi teise kohaga leppima kodupubliku ees võistelnud Martin Johnsrud Sundby.

Holmenkolleni maraton lõppes grupifinišiga. Kui Cologna ja Sundby said kirja sama aja, siis kolmandana lõpetanud venelane Maksim Võlegžanin kaotas neile 1,1 sekundiga. Neljandaks tuli norralane Sjur Røthe (+4,2), viies oli venelane Denis Spitsov (+4,4) ning kuues norralane Hans Christer Holund (+4,5).

Pyeongchangis klassikatehnika maratoni võitnud soomlane Iivo Niskanen lõpetas võitluse 24. kohaga (+2.36,1), MK-sarja üldliider Johannes Høsflot Klæbo oli täna 40. (+6.49,6). Eestlasi stardis ei olnud.