Karol Mets ja Breda on sattunud Hollandis edusoonele

Karol Mets.
Karol Mets. Foto: Facebook / KarolMets

Hollandi jalgpalli kõrgliigas sai teise järjestikuse võidu Karol Metsa tööandja NAC Breda, kui võõral väljakul alistati 2:0 ADO Den Haag. Eesti koondislane Mets viibis väljakul 90 minutit.

Breda asus juba 18. minutil Mounir El Allouchi karistusala joonelt löödud väravast juhtima ning 36. minutil sai otse punase kaardi võõrustajate kaitsja Wilfried Kanon. Ülekaalus mängimise kasutas Breda ka kohe ära, kui Thierry Ambrose realiseeris penalti.

Võit siiski Bredat väljalangemistsoonist kaugemale ei nihutanud, Rotterdami Spartat edestatakse endiselt kuue punktiga. Järgmises voorus on viimasest viiest mängust kaks võitu ja kaks viiki saanud Bredal aga hea võimalus punktiarvet veelgi kasvatada, kui võõrustatakse tabeli punast laternat Rodat. Sparta kohtub samal ajal tabeli teise meeskonna Amsterdami Ajaxiga.