Neljast null: ükski eestlane ei pääsenud Norras väljakule

Brent Lepistu kandis eelmisel hooajal Tallinna Flora särki.
Brent Lepistu kandis eelmisel hooajal Tallinna Flora särki. Foto: Eero Vabamägi / Postimees

Esmaspäeval läksid jalgpalli Norra meistrivõistluste esimeses ringis vastamisi Kristiansund ja Oslo Valerenga. Mäng lõppes võõral väljakul mänginud Valerenga 1:0 võiduga.

Väravavaht Andreas Vaikla ja poolkaitsja Brent Lepistu kuulusid Kristiansundi koosseisu, kuid norralasest peatreener Christian Michelsen jättis mõlemad eestlased vahetuspingile. Eesti koondise keskkaitsja Nikita Baranov ei mahtunud vigastuse tõttu Kristiansundi koosseisu. Samal põhjusel jäi kohtumisest eemale Valerenga kaitsja Enar Jääger.

Mängu ainsa tabamuse eest hoolitses 63. minutil Libeeria ründaja Sam Johnson. Väljakuperemeestel avanes neli minutit hiljem suurepärane võimalus viigistamiseks, kuid Benjamin Stokke ei realiseerinud 11 meetri karistuslööki.