Sülitamisskandaali sattunud Carragher sai karmi karistuse

jaga E-post prindi artikkel saada vihje loe ja lisa kommentaare

Jamie Carragher

FOTO: John Walton/PA Wire/PA Images

14-aastasele tüdrukule näkku sülitanud endine Liverpooli mängija Jamie Carragher kaotas vähemalt hooaja lõpuni oma töö Sky Sportsi ekspertkommentaatorina, vahendab BBC. 

Kuigi Carragher vabandas juhtunu pärast, teatas Sky Sports, et «Carragher saab abi, et mitte kunagi selline asi uuesti ei juhtuks.»

Eksperdi teenetest loobus Meistrite liiga eilseks Manchester Unitedi - Sevilla mänguks ka Viasat, edasise koostöö jätkumise võimalusi veel arutatakse. 

Carragheri-saaga

Manchester United alistas laupäeval Liverpooli 2:1 ning üks mängult koju sõitnud  Unitedi fänn avastas maanteel, et tema kõrvalautos on matši kommenteerinud Carragher.

Loomulikult tuli autoaken seepeale alla kerida ning legendi veidi mõnitada, kuid vastuseks avas Carragher oma autoakna ning saatis auto suunas teele süljelahmaka. See tabas aga kõrvalistmel istunud 14-aastast tütarlast. 

Carragher ei hakanud oma tegu eitama ning helistas juba pühapäeval nii tüdrukule kui tema isale ning palus vabandust. Ta tunnistas, et kaotas enesevalitsuse, ent lisas, et poleks sellist käitumist ühelt 41-aastaselt fännilt oodanud. 

Tagasi üles