Seitse erinevat Pärnu mängijat jõudsid kahekohalise punktisummani

Kris Ilves
Timo Eichfuss.
Timo Eichfuss. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Pärnu korvpallimeeskond saavutas Eesti meistriliigas hooaja üheksanda võidu, kui alistas koduväljakul seni vaid kaotuseid tunnistanud Noorteliiga meeskonna.

Väljakuperemehed panid oma paremuse maksma juba esimesel veerandajal, mis võideti skooriga 32:19. Poolajasireeni kõlades olid tablool numbrid 68:32. Teisel poolajal viskasid pärnakad vaid 39 punkti, kuid sellest piisas, et noored üle mängida. Lõppskoor jäi 107:56.

Võitjate poolel jõudsid kahekohalise punktisummani suisa seitse erinevat mängijat. Üleplatsimeheks kerkis 16 punktiga Timo Eichfuss, Mihkel Kirves ja Saimon Sutt lisasid 15, Tormi Niits 13, Rannar Raap ja Sten Saaremäel 12 ning Karl-Johan Lips 10 silma. Kaotajate parim skooritegija oli 13 punkti visanud Eric Schmalz.