Kane’ita mänginud Tottenham sammus veenva võiduga poolfinaali

Kris Ilves
Christian Eriksen.
Christian Eriksen. Foto: ANDREW COULDRIDGE/Action Images via Reuters

Tottenham Hotspuri jalgpallimeeskond jõudis Inglismaa karikavõistlustel nelja parema hulka, kui alistas veerandfinaalis Swansea City 3:0.

Tottenham haaras võõral väljakul juhtohjad juba 11. minutil, kui mänguvahendi lõi väravasse Christian Eriksen. Avapoolaja esimesel üleminutil suurendas külaliste eduseisu Erik Lamela. Teisel poolajal vormistas lõppseisu Eriksen. Kõik Tottenhami väravad sündisid väljaspool karistusala.

Sellel hooajal 24 liigaväravat löönud Tottenhami ja Inglismaa koondise ründaja Harry Kane ei saanud mängus osaleda, sest vigastas eelmisel pühapäeval toimunud mängus Stoke Cityga parema jala hüppeliigest.

Täna õhtul selgitavad teise poolfinalisti Manchester United ja Brightoni meeskond. Homme mängivad Leicester City ja Londoni Chelsea ning Wigan Athletic ja Southampton.