Kalev tegi suure sammu põhiturniiri neljanda koha suunas

Kris Ilves
Tallinna Kalevi peatreener Gert Kullamäe.
Tallinna Kalevi peatreener Gert Kullamäe. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Tallinna Kalevi korvpallimeeskond alistas korvpalli Eesti meistriliigas koduväljakul skooriga 87:68 Valga-Valka.

Piirilinna meeskond asus esimesel veerandajal kohtumist viie punktiga juhtima, kuid Kalevil oli vahespurt varnast võtta. Avapoolaeg lõppes väljakuperemeeste kuuepunktilises eduseisus. Teisel poolajal püsis Valga-Valka mängus, kuid lõpuks pani Kalev oma paremuse maksma, võttes 19-punktilise võidu.

Üleplatsimeheks kerkis Kalevi mängija Kayel Locke, kelle arvele kogunes 18 punkti. Kristo Saage lisas 14 ja Martin Jurtom 12 silma. Valga-Valka parim skooritegija oli 17 punkti visanud Edgarsr Lasenbergs.

Sel hooajal teist korda «väikese Kalevi» paremust tunnistama pidanud Valga-Valka meeskond hoiab meistriliigas 11 võidu ja 11 kaotusega neljandat kohta, Kalev paikneb üheksa võidu ja kümne kaotusega viiendal positsioonil.