Fotod ja video: Liverpooli jalgpallimeeskonna buss läks teel mängule põlema

Liverpooli jalgpallimeeskonna Marine, kes mängib Inglismaa tugevuselt seitsmendas liigas, buss läks teel mängule väikelinna Hednesfordi läheduses põlema.

Klubi jagas sotsiaalmeedias fotosid suitsevast bussist, kirjutades juurde, et kõik bussis viibinud inimesed on terved ja väljaspool ohtu. Bussi põlengut juhuslikult näinud inimesed otsustasid seda filmida ning sotsiaalmeedias jagada.

Laupäeval toimunud liigamäng Hednesford Towniga lõppes Marine 2:3 kaotusega. Liverpooli meeskond asus kohtumist võõral väljakul esimesel poolajal juhtima, kuid teisel kolmveerandtunnil lõid võõrustajad 20 minutiga kolm väravat ning Marine vastas vaid ühe tabamusega.