Meistrite liiga võitja alustas veerandfinaalseeriat kaotusega

Robert Rooba.
Robert Rooba. Foto: JYP / Facebook

Eesti jäähokikoondislase Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP alustas Soome meistrivõistluste veerandfinaalseeriat kaotusega.

Veebruari alguses Meistrite liiga trofee võitnud ja Soome meistrivõistluste põhihooaja neljandana lõpetanud JYP tunnistas kodujääl viiendana play-off-mängudele pääsenud HIFK 2:1 (0:1, 1:0, 0:1) paremust.

Võitjate poolel säras ühe värava ja ühe tulemusliku sööduga 30-aastane rootslane Patrik Carlsson. Rooba viibis väljakul seitse minutit ja 28 sekundit ning tegi selle ajaga kolm pealeviset.

Nelja võiduni peetavas veerandfinaalseeria teine lahing toimub eeloleval reedel, sedapuhku HIFK kodujääl.