Rooba koduklubi asus seeriat juhtima, eestlase panus tagasihoidlik

Robert Rooba.
Robert Rooba. Foto: Raul Mee

Eesti jäähokikoondise ründaja Robert Rooba koduklubi Jyväskylä JYP asus Soome meistrivõistluste veerandfinaalseeriat 2:1 juhtima.

Eile toimunud veerandfinaali kolmandas mängus alistas JYP kodujääl ühe lisaajaga mängus HIFK skooriga 4:3.

Rooba viibis väljakul kaheksa minutit ja 53 sekundit ning tegi selle ajaga ühe pealeviske. Võitjate poolel säras kahe väravaga Jarko Immonen, kaotajatel Oliwer Kaski. Lisaajal kerkis JYPi kangelaseks Ossi Ikonen.

Nelja võiduni peetava veerandfinaalseeria neljas lahing toimub esmaspäeval, 26. märtsil, sedapuhku HIFK kodujääl. Kaks päeva hiljem mängitakse taaskord Jyväskyläs.