Tartu Ülikool purustas TLÜ/Kalevi

Janar Talts viskas Tartu kasuks 27 punkti.
Janar Talts viskas Tartu kasuks 27 punkti. Foto: Kristjan Teedema / Tartu Postimees

Korvpalli Eesti meistrivõistluste kõrgliigas purustas Tartu Ülikooli meeskond võõral väljakul TLÜ/Kalevi meeskonna 95:64 (24:17, 16:14, 23:15, 32:18).

Kui poolaja võitis Tartu meeskond kõigest 9 punktiga (40:31), siis teisel poolajal lagunes kodumeeskond täielikult ja vastu tuli võtta 31-punktiline kaotus, millest suuremat on sel hooajal kogetud vaid korra (24. jaanuaril saadi BC Kalev/Cramo käest lüüa 35 punktiga, 53:98).

Tartu Ülikooli kasuks viskasid kahekohalise punktisumma kuus mängijat, edukaim oli Janar Talts 27 punktiga. Tanel Soku arvele kogunes 22 ja Steven Cooki kontole 20 punkti. TLÜ/Kalevi üritusse panustasid 15 punkti Bamba Fall ja Djordje Dzeletovic.