Jurkatamme hooaja viimaseks mänguks kujuneb turniiri finaali otsustav mäng

Taavi Jurkatamm.
Taavi Jurkatamm. Foto: Eesti korvpalliliit

College Basketball Invitational (CBI) korvpalliturniiri teises finaalis sai Taavi Jurkatamm küll tublisti mänguaega, kuid San Francisco Dons pidi tunnistama North Texase 69:55 üleolekut.

Kui kolme võiduni peetava seeria avamängus sai San Francisco meeskond 72:62 võidu, siis teises kohtumises sai saatuslikuks teise poolaja alguse vastaste 10:0 spurt, kirjutab Korvpall24.ee.

Eestlasest ääremängija teenis 16 minutit ning sai selle ajaga kirja kolm punkti (kahesed 1/1, vabavisked 1/1), kaks lauapalli, ühe vaheltlõike, kaks pallikaotust ja ühe isikliku vea.

Finaalseeria kolmas ja otsustav kohtumine peetakse reedel.