Fotod: Levadia võitis tippude lahingu suisa viie väravaga

Jalgpalli Premium liiga tänases kolmandas ja ühtlasi viimases kohtumises alistas Tallinna Levadia koduväljakul suisa tulemusega 5:0 (2:0) Narva Transi.

Nikita Andrejev viis Lillekülas Sportland Arenal peetud kohtumises Levadia juhtima 21. minutil. Seejärel olid kahel korral täpsed nii Muamer Svraka kui ka Roman Debelko - väravad sündisid vastavalt 31. ja 70. ning 67. ja 89. minutil. Debelko kerkis kuue tabamusega ka liiga suurimaks väravakütiks.

Levadia on kogunud viie mänguga 13 punkti ja jagab Nõmme Kaljuga esikohta. Hooaja esimese kaotuse saanud Trans jätkab kolmandal kohal 10 punktiga.