Siim Kaasik
Karol Mets
Karol Mets Foto: Marek Tiits

Karol Metsa koduklubi NAC Breda kaotas eile võõral väljakul Hollandi kõrgliiga liidrile PSV Eindhovenile 1:5. Mets tegi kaasa terve kohtumise ning sai kirja omavärava.

PSV läks kohtumist 37. minutil Marco van Ginkeli penaltist juhtima. Kohtumise 59. minutil lõi Umar Sadiq omavärava ning PSV edu kasvas kaheväravaliseks. Kuigi Sadiq ise suutis Breda 64. minutil tagasi mängu tuua, läks PSV tänu Luuk de Jongi 76. minuti tabamusele oma teed.

Seisu 4:1 tõi tabloole Eesti koondislane Mets, kes andis Steven Bergwijni pealelöögile õrnalt peaga riive, mis palli ilusti taha nurka viis. Kohtumise viimase värava lõi 84. minutil Gaston Pereiro.

PSV-l on 29 vooru järel tabelis 74 punkti. Lähim jälitaja Ajax jääb neist mängu vähem pidanuna kümne punkti kaugusele. NAC Breda hoiab 27 silmaga 18 meeskonna konkurentsis 15. kohta.

Kohtumise väravaid on võimalik vaadata siit.