Pikk lõi värava ning aitas koduklubi karikavõistluste finaali lävele

Siim Kaasik
Artur Pikk.
Artur Pikk. Foto: ADRIAN DENNIS/AFP/Scanpix

Slovakkia jalgpalli karikavõistluste poolfinaali avakohtumises võitis Eesti koondislase Artur Pika koduklubi Ružomberok 2:1 Žilinat. Jala sai valgeks ka Pikk.

Liigatabelis neljandat kohta hoidev Žilina läks mängu 13. minutil juhtima, kuid Pikk suutis viis minutit hiljem sisu viigistada. Liigas kuuendal positsioonil oleva Ružomberoki võiduvärava lõi 71. minutil Erik Daniel.

Poolfinaali korduskohtumine peetakse 18. aprillil Žilinas. Karikavõistluste võitja teenib koha UEFA Euroopa liiga kvalifikatsiooniturniirile.