Kris Ilves
Edinson Cavani (vasakul) ja Neymar.
Edinson Cavani (vasakul) ja Neymar. Foto: LOIC VENANCE/AFP

Pariisi Saint-Germaini jalgpallimeeskond mängis eile Prantsusmaa kõrgliigas võõral väljakul Saint-Etiennie’iga 1:1 viiki. Mängus nägi enamat kui pelgalt kahte tabamust.

Remy Cabella viis väljakuperemehed 17. minutil juhtima, kui realiseeris PSG karistusalas olnud segaduse väravaks. Samal mängijal avanes 31. minutil võimalus uuesti skoorida, kuid prantslane ei realiseerinud 11 meetri karistuslööki. Mõned minutid enne poolajavilet jäi PSG kümnekesi, sest teise kollase kaardi teenis Presnel Kimpembe.

Teisel poolajal asusid võõrustajad viigiväravat otsima, kuid esimene suurem tagasilöök tabas neid 76. minutil, kui nende tähtründaja ja liiga parim väravakutt Edinson Cavani suutis tühjast väravast mööda lüüa. Sihile jõudsid nad teisel üleminutil, sedapuhku lükkas õnnetult palli omaväravasse Mathieu Debuchy.

PSG hoiab Prantsusmaa kõrgliigas 84 punktiga liidrikohta. Monaco jääb ühe vähem peetud mängu juures maha 17 ja Marseille Olympique juba 22 punktiga. Saint-Etienne paikneb 43 silmaga üheksandal positsioonil.