Ronaldo tabamusest jäi Realile Madridi derbimängus väheks

Kris Ilves
Cristiano Ronaldo.
Cristiano Ronaldo. Foto: SUSANA VERA/REUTERS

Madridi jalgpalliklubid Real ja Atletico mängisid Hispaania kõrgliiga 31. voorus Santiago Bernabeul 1:1 viiki.

Koduväljakul mänginud Real haaras juhtohjad 53. minutil, kui Cristiano Ronaldo realiseeris väravaks Gareth Bale'i söödu. Väljakuperemehed ei saanud kaua eduseisu nautida, sest neli minutit hiljem jõudis sihile Atletico, kui värava lõi Antoine Griezmann.

Päeva esimeses mängus võitis Levante koduväljakul Las Palmast 2:1 (35. Coke, 90+2. Campana – 50. Garcia). Kusjuures Levante lõpetas kohtumise üheksakesi, sest 86. minutil teenis teise kollase kaardi avavärava autor Coke, kolmandal üleminutil teenis otse punase kaardi Ruben Rochina.

Madridi klubid hoiavad liigatabelis teist ja kolmandat kohta: Atleticol on kirjas 68, Realil 64 punkti. Liidrina jätkab eile Leganesist jagu saanud Barcelona, kes edestab lähimat konkurenti 11 punktiga.