Patraili puudumine andis tunda: Hannover sai Saksamaal üllatuskaotuse

Mait Patrail.
Mait Patrail. Foto: Susanne Hübner, Susanne Huebner/imago/H

Eesti käsipallikoondislase Mait Patraili koduklubi TSV Hannover-Burgdorf kaotas Saksamaa meistrivõistluste kõrgliigas võõrsil HC Erlangenile 28:34 (16:15).

Võõrustajad juhtisid enamuse esimesest poolajast, korra juba nelja tabamusega 8:4, kuid puhkama mindi külaliste üheväravalises eduseisus. Teisel poolajal oli viimast korda viik seisul 20:20, mille järel Erlangen läks otsustavalt ette. Kümmekond minutit enne lõppu vaid 28:26 juhtinud väljakuperemehed võtsid siiski numbriliselt kindla kuueväravalise võidu.

Vigastusest taastuv Patrail Hannoveri nimekirja ei kuulunud, vahendab Käsipall24.ee.

Viimasest kuuest kohtumisest kolme võidu kõrvale kolmanda kaotuse saanud Hannover hoiab turniiritabelis 28. vooru järel 41 punktiga viiendat kohta. Neljamängulise võiduta seeria katkestanud Erlangen on 19 silmaga 13. positsioonil.