Siim Kaasik
Isco
Isco Foto: Miguel Morenatti/AP

Madridi Real alistas eile Hispaania kõrgliigas võõral väljakul 2:1 Malaga.

Real läks kohtumist 29. minutil Isco väravast juhtima, 2:0 seisu tõi tabloole 63. minutil Casemiro. Malaga ainsa värava lõi mängu 90. minutil Diego Rolan.

Eriti hea mängu tegi Isco, kes lisaks väravale sai kirja ka väravasöödu. Kusjuures, tegu oli esimese mänguga Reali eest, kus Isco sai ühes mängus kirja nii värava kui väravasöödu.

Isco värav sündis karistuslöögist ning seegi oli tema jaoks esmakordne sündmus Hispaania kõrgliigas. Varasemalt on ta liigas saanud karistuslööki proovida kuuel korral.

Pärast väravat palus Isco Malaga fännidelt vabandust. Nimelt mängis Isco 2011-13 Malaga ridades 69 kohtumises ja lõi 14 väravat.