Narva Transi jalgpallimeeskonna mängijad.
Narva Transi jalgpallimeeskonna mängijad. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Narva Transi jalgpallimeeskond alistas eile peetud Evald Tipneri karikavõistluste veerandfinaalis FCI Tallinna 6:0 (1:0). Teise poolaja keskpaigas lõid piirilinlased vähem kui minutiga kaks väravat.

76. minuti alguses viis Viktor Plotnikov Transi koduväljakul 3:0 juhtima ning kõigest 52 sekundit hiljem lõi omavärava Martin Eensalu. Transi poolel jõudsid sihile veel Aleksandr Zakarljuka (10. minutil), Dmitri Barkov (68.), Dmitri Prošin (84.) ja Vadim Mihhailov (90+1.).

Lisaks Transile jõudis nelja parema hulka Tallinna Levadia, kes alistas võõral väljakul Igor Morozovi väravast Nõmme Kalju 1:0. Ülejäänud kaks veerandfinaali mängitakse täna, kui Kuressaare võõrustab Tallinna Florat ja Flora duubelmeeskond Viljandi Tulevikku.