Video: O'Sullivan pääses MMi avaringis suure ehmatusega

Snuukri MMil pääses suursoosik Ronnie O'Sullivan avaringis suure ehmatusega, kui suutis matšis Stephen Maguire'i vastu vaatamata 0:4 ja 3:6 kaotusseisudele 10:7 võidule tõusta.

O'Sullivanil on võimalik võita Sheffieldis oma selle hooaja kuues ametlik turniir, mis oleks kõigi aegade parim tulemus. Lisaks on tal sihikul ka šotlase Stephen Hendry maailmarekord - 36 esikohta ametlikel turniiridele - millele MM-tiitel praegu 33 turniiri võitnud O'Sullivani lähemalt aitaks.

Eilse pärastlõunase sessiooni järel 3:6 kaotusseisus olnud O'Sullivan näitas täna hoopis paremat mängu ja võitis kaheksast frame'ist seitse ning tagas koha 16 parema seas, kus ta kohtub matši Ali Carter - Graeme Dott võitjaga.

Kohtumise pöördeliseks momendiks võib pidada 12. frame'i, kus Maguire oli 50:59 kaotusseisus, ent omas head võimalust kahe lauale jäänud kuuli - roosa ja must - tabamiseks, mis andnuks talle 63:59 võidu ja 7:5 eduseisu. Roosa palliga Maguire aga eksis ning nõnda O'Sullivan tõi tabloole 6:6 viigi.

Kohtumise viimaseks jäänud frame'is sooritas O'Sullivan võtmelöögi seisul 28:14, kui tabas kaugelt roosaga, mis andis talle soodsa võimaluse laua edasiseks tühjendamiseks. O'Sullivan ei eksinud ja võitis.

Kohtumise eelviimane frame, mida võites asus O'Sullivan 9:7 juhtima, oli inglase jaoks 1000. MM-turniiridel võidetud frame.

Tagasi üles