Kurbaselt soliidne esitus, Paasojalt kehv visketabavus

Tanel Kurbas.
Tanel Kurbas. Foto: Eero Vabamägi

Eesti korvpallikoondise ääremängija Tanel Kurbase koduklubi Levice viigistas Slovakka meistriliiga finaalseeria, kui võõral väljakul saadi seeria teises mängus 82:79 jagu Košice meeskonnast.

Kurbas viibis väljakul ligi 26 minutit ning viskas selle ajaga 13 punkti (vabavisked 1/2, kahesed 3/4, kolmesed 2/3), noppis kaks lauapalli ja andis kaks resultatiivset söötu. Lisaks patustas eestlane kolme pallikaotusega.

Martin Paasoja koduklubi Craiova, kes saavutas põhihooajal seitsmenda koha, alustas Rumeenia meistriliiga veerandfinaalseeriat 73:86 kaotusega Sibiu meeskonna vastu.

Paasoja arvele kogunes 28 minutiga viis punkti (vabavisked 1/1, kahesed 2/7, kolmesed 0/2), võttis ühe lauapalli ja jagas kaks resultatiivset söötu.