Eesti jalgpallikoondislase värav aitas koduklubi tiitlikaitsja üle võidule

Siim Kaasik
Kalju värava autor Artjom Dmitrijev (nr 8).
Kalju värava autor Artjom Dmitrijev (nr 8). Foto: Liis Treimann

Eesti jalgpallikoondislane Artjom Dmitrijev aitas koduklubi 2:1 võidule HJK üle, kui lõi kohtumise avavärava.

29-aastane poolkaitsja tegi skoori mängu 35. minutil. Kuigi kodumeeskond HJK viigistas 52. minutil seisu, teenis Lahti tänu Teemu Jaentti 67. minuti väravale hooaja kolmanda võidu. Nii Dmitrijev kui Henri Anier said Lahti eest kirja täismängu.

Kuopio PS (Ats Purje sekkus 69. minutil) alistas võõrsil 3:1 Seinajoki JK (Mihkel Aksalu endiselt vigastatud). Vaasa PS (Marko Meerits 90 min, Hindrek Ojamaa sekkus 79. minutil) oli 3:1 parem PS Kemist (Maksim Lipin 46 min, Marek Kaljumäe 69 min).