Kelly Sildaru katsetab uut ametit

Kelly Sildaru 2017. aasta parima noorsportlase auhinnaga.

FOTO: Konstantin Sednev / PM / Scanpix Baltics

Freestyle-suusataja Kelly Sildarul proovib 19. mail Tallinna Lauluväljakul põnevat ametit, kui on Maijooksul lisaks osalejale ka võistluse starter. 

Varem juba mitmel korral Maijooksul osalenud neiu jaoks on selle ürituse näol tegemist nii mõnusa õhkkonna nautimise kui ka treeninguga. «Mulle meeldib ennast proovile panna ja üritada oma eelmiste kordade aegu üle joosta. Igapäevaselt ma treeningutel väga ei jookse, aga vahel tuleb ette. Päris 20-kilomeetriseid otsi ma ei läbi, kuid seitse kuni kümme kilomeetrit täitsa meeldib. Maijooksu distants on ka seitse kilomeetrit ja see on igati okei,» ütles Sildaru.

Tallink Maijooksul saavad neiud ja naised kaasa lüüa kõigile jõukohasel seitsmekilomeetrisel rajal joostes, käies või kepikõndi tehes. Lastele toimuvad meeleolukad Drako lastejooksud, millele registreerimine on juba samuti avatud internetriaadressil www.jooks.ee .

Laupäeval, 19. mail on Lauluväljakul terve päeva avatud tervisemess ja populaarne  Meestehoid ning toimub traditsiooniline Maijooksu kevadkontsert, kus peaesinejana astub üles Karl-Erik Taukar Band.

Maijooks on Eesti läbi aegade suurim naistele suunatud tervise- ja liikumissündmus, millel on kolmekümne aasta jooksul sportlikult aega veetnud üle kahesaja tuhande tubli naise. Esimene Maijooks toimus juba 1988. aastal, meelitades osalema paarsada õrnema soo esindajat.

2017. aasta Maijooks.

FOTO: Erakogu

Tagasi üles