:format(webp)/nginx/o/2018/05/09/7834895t1h74bd.jpg)
Manchester Unitedi jalgpalliklubi plaanib oma tänavuse hooaja viimasel kodumängul toetada Alex Fergusoni ilusa žestiga.
Manchester Unitedi jalgpalliklubi plaanib oma tänavuse hooaja viimasel kodumängul toetada Alex Fergusoni ilusa žestiga.
Suurbritannia jalgpalliajaloo edukaim treener, 2013. aasta kevadel Manchester Unitedi peatreeneri ametipostilt erru läinud Alex Ferguson sai laupäeva hommikul insuldi. Šotlast opereeriti laupäeval ning ta viibis intensiivraviosakonnas. Eile teatas United, et Ferguson on intensiivravipalatist välja saanud.
United kohtub pühapäeval liigahooaja viimases mängus koduväljakul Watfordiga ning kaalub oma endist treenerit koduväljakul ka toetada. Mis täpsemalt klubil mõttes on, pole veel avaldatud.
Manchester Unitedi praegune peatreener José Mourinho sõnul andis eilne uudis Fergusoni tervenemisest klubile positiivse tõuke. «See on väga-väga positiivne. Selline uudis saabki meie meeskonda ainult positiivselt mõjutada,» ütles Mourinho.