Trans tegi Viljandis purustustöö

Kris Ilves
Viljandi Tulevik lagunes Narva Transi vastu juba avapoolajal.
Viljandi Tulevik lagunes Narva Transi vastu juba avapoolajal. Foto: Marko Saarm / Sakala

Narva Trans alistas Eesti jalgpalli kõrgliiga 14. voorus võõral väljakul Viljandi Tuleviku 6:0.

Dmitri Prošin viis külalised juba kaheksandal minutil juhtima ning poolajavileks olid piirilinlased juba viieväravalises eduseisus. Kaks korda sahistas võrku Viktor Plotnikov (23. ja 41. minutil), ühe lisasid Eduard Golovljov (14.) ja Dmitri Barkov (26.).

Veerand tundi enne mängu lõppu oli võõrustajatel suurepärane võimalus auvärava löömiseks, kuid Martin Allik ei realiseerinud 11 meetri karistuslööki – Transi väravasuul seisnud Artur Kotenko tõrjus. 89. minutil vormistas lõppseisu Roman Grigorevski.

Trans möödus liigatabelis Tartu Tammekast ning hoiab nüüd 23 punktiga neljandat kohta. 10 silma kogunud Tulevik paikneb kaheksandal kohal.