Käidi koduklubi lahutab Inglismaa kõrgliigast üks võit

Siim Kaasik
Pidustused Fulhami kodustaadionil pärast esiliiga play-offi poolfinaali võitu.
Pidustused Fulhami kodustaadionil pärast esiliiga play-offi poolfinaali võitu. Foto: TONY O'BRIEN / REUTERS

Fulhami jalgpalliklubi kindlustas endale eile pääsu Inglismaa esiliiga play-offi finaali, kui alistas poolfinaali korduskohtumises 2:0 Derby County ning teenis kahe mängu kokkuvõttes 2:1 võidu.

Fulhami viis 47. minutil juhtima Ryan Sessegnon, Denis Odoi lõi 66. minutil seisuks 2:0.

Play-offi finaalis kohtub Fulham 26. mail Wembley staadionil kas Aston Villa või Middlesbroughga. Selle poolfinaali korduskohtumine peetkase täna, avamängu võitis 1:0 Aston Villa.

Fulhami jalgpalliklubile kuuluvad ka Eesti koondislase Mattias Käidi mängijaõigused, kuid praegu viibib eestlane Ross Countys laenul.