Maijooksul osaleja, leia end Postimehe megagaleriist!

Tallinna Lauluväljakul toimub täna Maijooks, mille 7 km pikkusele jooksu-, käimis- või kepikõnnidistantsil on stardis üle 10 000 naise. Vaata Postimehe megagaleriid ning leia sealt üles sõber või iseennast.

Jooksu võitis oodatult tiitlikaitsja, Eesti parim keskmaajooksja Liina Tšernov, kes sai 7-kilomeetrisel rajal ajaks 23.28,1. Oma mullu joostud rekordit parandas Tšernov seitsme sekundiga. Rajarekordit hoiab jätkuvalt 22.43ga enda nimel Jekaterina Patjuk.

Teise koha teenis 13-aastane supertalent Luna-Aleksandra Lagoda ajaga 23.59,2. Lagoda edestas mitmeid Eesti pikamaajooksu tippe eesotsas Kaisa Kukega, kes kaotas talle 43 sekundiga ja oli kolmas.