Siim Kaasik
Stephen Curry.
Stephen Curry. Foto: Kyle Terada / USA TODAY Sports

Korvpalliliiga NBA läänekonverentsi finaalseeria kolmandas mängus võitis Golden State Warriors 126:85 Houston Rocketsi ning asus seeriat mängudega 2:1 juhtima.

Avaveerandi 9 punktiga võitnud Warriors läks poolajapausile 11-punktilises eduseisus. Kolmanda veerandaja võitis Warriors kümne, neljanda aga koguni 20 ning kogu mängu 41 punktiga.

Üleplatsimehena viskas Stephen Curry 35 punkti, millest 18 tulid kolmandal veerandajal. Curry sai kolmandas mängus sihiku paika kolmepunktijoone tagant. Kui kahe esimese mängu peale tabas ta 13 kaugviskest vaid kaks, siis eile saatis ta teele 12 kaugviset, millest läks sisse viis. Kevin Durant toetas teda 25 punktiga, Klay Thompson sai kirja 13 silma. Rocketsi parim oli 20 punkti visanud ning üheksa korvisöötu jaganud James Harden.

Läänekonverentsi finaalseeria neljas mäng toimub ööl vastu kolmapäeva.