Lehis alistas finaalis Kuuse ning Priinits Salmi

Katrina Lehis koos pisipojaga.

FOTO: Viljar Voog

Eile Sõle Spordikeskuses peetud Tallinna lahtistel meistrivõistlustel võidutsesid Katrina Lehis (Haapasalu En Garde) ja Sten Priinits (Haapsalu En Garde).

Veerandfinaalis võitis Lehis 15:10 Gaia-Marianna Salmi (Talllinna Mõõk) ja seejärel poolfinaalis 15:6 klubikaaslast Carmen-Lii Targamaad. Finaalkohtumises alistas Lehis samuti Haapsalu En Garde vehklejat Kristina Kuuse seisuga 15:12. Teise koha sai Kuusk, kes veerandfinaalis võitis 15:9 Põhjakotka vehklejat Julia Oleinikit ja seejärel 15:11 Nelli Differtit (Haapsalu En Garde). Kolmandad kohad said Differt ja Targamaa.

Veerandfinaalis alistas Priinits 15:5 Henrik Priimägi (Tallinna Mõõk) ja seejärel poolfinaalis 15:14 SBSK Draakoni vehkleja Jevgeni Blinovi. Finaalis oli Priinits parem oma koondisekaaslasest 15:8 Jüri Salmist (Tallinna Mõõk). Teise koha sai Salm, kes veerandfinaalis võitis 15:9 SBSK Draakon vehklejat Roman Dragunovit ja seejärel alistas 15:8 koondisekaaslase Peeter Turnau (Haapsalu En Garde). Kolmandad kohad said Turnau ja Blinov.

Tagasi üles