Pellegrini hakkab taas juhendama Inglise kõrgliiga klubi

Manuel Pellegrini.

FOTO: David Davies/PA Wire/Press Association Images

Täna hommikul andis West Ham Unitedi president David Sullivan teada, et uuel hooajal juhendab klubi vägagi hinnatud treener Manuel Pellegrini.

Varasem Manchester City ja Madridi Reali peatreener Pellegrini sõlmis klubiga kolme aasta pikkuse lepingu. Viimasel kahel hooajal juhendas Tšiilist pärit peatreener Hebei China Fortune klubi Hiina Superliigas. Nüüd võtab 64-aastane peatreener Inglise kõrgliigas teatepulga üle David Moyeselt, kes juhendas West Hami alates eelmise aasta novembrist.

Sullivani sõnul toob Pellegrini kindlasti kaasa ründavama jalgpalli ning suudab oma mängijatest parima välja tuua. "Peale kõige on ta võitja, kes teab, mida on vaja, et õnnestuda nii kõrgel tasemel. Ta on esimene West Hami peatreener läbi aegade, kellel on ette näidata Inglise liiga tiitel, rääkis Sullivan BBC-le.

Pellegrini rääkis ka ise West Hami kodulehel, et ta ootab väga Inglismaa liigasse naasmist ning loomulikult üritab panna meeskonda mängima ründavat jalgpalli. Tšiillase eesmärgiks on jõuda klubiga Euroopasse. West Ham United lõpetas eelmisel hooajal Inglise kõrgliigas 13. kohal.

Tagasi üles