Kris Ilves
Aleksandr Ovetškin.
Aleksandr Ovetškin. Foto: Mike Ehrmann / AFP

Washington Capitals alistas jäähokiliiga NHLi idakonverentsi finaalseeria seitsmendas mängus võõral jääl Tampa Bay Lightningu 4:0. Kogu seeria võitis Washington Capitals mängudega 4:3.

Külalised haarasid juhtohjad juba teisel minutil, kui sihile jõudis Aleksandr Ovetškin. Teisel kolmandikul viskas kaks väravat Andre Burakovsky ning viimasel kolmandikul suunas litri tühja väravasse Nicklas Bäckström.

Seega mängib alates 2004-05 hooajast Capitalsi hingekirja kuulunud Ovetškin esmakordselt NHLi finaalis Stanley karikale, kus Washingtoni meeskond kohtub läänekonverentsist läbi murdnud uustulnuka Las Vegas Golden Knightsiga. Finaalseeria peetakse nelja võiduni.