Vaata, kes valiti parimateks suusasportlasteks

FOTO: Eesti Suusaliit

Eesti Suusaliit kuulutas eile välja hooaja parimad sportlased. Parimateks murdmaasuusatajateks valiti Marko Kilp ja Tatjana Mannima, kahevõistlejaks Kristjan Ilves, suusahüppajaks Martti Nõmme, freestyle-suusatajaks Kelly Sildaru. Mäesuusatajatest said olümpial käinud Anna-Lotta Jõgeva ja Tormis Laine parima juuniori tiitli kui parimateks sportlasteks valiti Lise Anette Vaher ja Juhan Luik. 

Vaata, kes said veel auhindu: 

MÄESUUSATAMINE:

Parim mäesuusataja tüdrukud: Maria Jürisaar

Parim mäesuusataja poisid: Aleksander Luik

Parim mäesuusataja juunior N: Anna-Lotta Jõgeva

Parim mäesuusataja juunior M: Tormis Laine

Parim mäesuusataja naised: Lise Anette Vaher

Parim mäesuusataja mehed: Juhan Luik

Parim mäesuusataja seeniorid: Raivo Reinok

MURDMAASUUSATAMINE

Parim murdmaasuusataja mehed: Marko Kilp

Parim murdmaasuusataja naised: Tatjana Mannima

Parim murdmaasuusataja M20: Henri Roos

Parim murdmaasuusataja N20: Mariel Merlii Pulles 

Parim murdmaasuusataja M18: Vane Vähk 

Parim murdmaasuusataja N18: Kaidy Kaasiku

Parim murdmaasuusataja seenior M: Virgo Karu

Parim murdmaasuusataja seenior N: Nadežda Poljakova

FOTO: Eesti Suusaliit

KAHEVÕISTLUS:

Parim kahevõistleja juunior N:  Annemarii Bendi

Parim kahevõistleja neiud: Triinu Hausenberg

Parim kahevõistleja mehed: Kristjan Ilves

Parim kahevõistleja juunior M:  Andreas Ilves

Parim kahevõistleja noormehed: Markkus Alter

SUUSAHÜPPED:

Parim suusahüppaja mehed: Martti Nõmme

FOTO: Eesti Suusaliit

Parim suusahüppaja juuniorid: Artti Aigro

Parim suusahüppaja noormehed: Markkus Alter

FREESTYLE: 

Parim freestyle-suusataja: Kelly Sildaru 

EESTI FREESTYLE NOORTESARJA VÕITJAD 2018

LUMELAUD, POISID U10

1. Joonas Reimers (Nõmme Lumeakadeemia)

2. Tristan Meister 

3. Stevon Otsa (Paluküla Klubi)

POISID U14

1. Robin Möller (Nõmme Lumeakadeemia)

2. Oliver Malsub (Nõmme Lumeakadeemia)

3. Robin Valdmets (Nõmme Lumeakadeemia)

POISID U18 (juuniorid):

1. Silver Milpak (Nõmme Lumeakadeemia)

2. Marko Malsub (Nõmme Lumeakadeemia)

3. Siim Hendrik Hiir (Nõmme Lumeakadeemia)

TÜDRUKUD U14: 

1. Anette Loviisa Kurvits (Nõmme Lumeakadeemia)

2. Lissel Raun (Nõmme Lumeakadeemia)

3. Liisa Kristjuhan (Nõmme Lumeakadeemia)

TÜDRUKUD U18 (juuniorid):

1. Britta-Liisa Meentalo (Nõmme Lumeakadeemia)

2. Kaileen Leis (Nõmme Lumeakadeemia)

3. Gerda Lekstein (Nõmme Lumeakadeemia)

FREESTYLE-SUUSATAMINE

POISID U10:

1. Harri Tammemägi (Munakas)

2. Erik Marten Zernant

3. Oliver Kleinert (Nõmme Lumeakadeemia)

POISID U14:

1. Markus Robin Mäerand (Zent Crew)

2. Ott Langel (Coach Mike)

3. Graig Milan Meriloo 

POISID U18 (juuniorid):

1. Jaagup Maidla (Zent Crew)

2. Karl Lausing (Zent Crew)

3. Henry Sildaru

FOTO: Eesti Suusaliit

TÜDRUKUD U14:

1. Grete Mia Meentalo

2. Simona Revjagin

3. Emma Tammemägi (Munakas) 

Tagasi üles