Läti krooniti Balti turniiri võitjaks

Möödunud laupäeval jäi Eesti jalgpallikoondis Riias Lätile alla 0:1.
Möödunud laupäeval jäi Eesti jalgpallikoondis Riias Lätile alla 0:1. Foto: Tairo Lutter / Postimees

Selle aasta jalgpalli Balti turniiri võitjaks krooniti Läti rahvuskoondis, kes mängis Leedus sealse koondisega 1:1 viiki.

Lätlased viis teise poolaja esimesel minutil juhtima Kaspars Dubra, kuid Karolis Laukzemisi tabamus 86. minutil jättis lätlased võiduta.

Sellegipoolest said meie lõunanaabrid võidukarika endale, sest kogusid neli punkti. Leedut 2:0 võitnud Eesti jäi kolme punktiga teiseks ja Leedu ühe silmaga kolmandaks. Eesti koondis vajas Balti turniiri võiduks lätlaste ühe- või kaheväravalist kaotust leedukatele.